Tapety do kolorowania

Tym razem będzie o 4 czarno-białych tapetach do autorskiego pokolorowania przez dziecko lub też pozostawionych w pierwotnej, bardziej ascetycznej formie. Jestem pod wrażeniem wszystkich tych projektów i gdybym miała się zdecydować na zakup naprawdę nie byłby to prosty wybór.

Francuska firma The Mark on the wall poprosiła czterech różnych artystów o zaprojektowanie tych tapet  – byli to  Laurent Cilluffo, Jochen Gerner, José Parrondo i Anouk Ricard. Stworzyli tapety, na których można dorysować elementy do istniejących scenek, dodawać nowe rysunki i kolorować co tylko się chce!

Rysowanie po ścianach już nigdy nie będzie zakazane! Taka dekoracja będzie się zmieniać z czasem, dzięki nieskończonym możliwościom kreacyjnym.

Murmures au mur (projekt: José Parrondo)

Słoń stojący na liściu, dwie rybki pijące ze szklanki z wodą, ptaszek wspinający się po drabinie na drzewo, drzewo, które przestraszyło się psa, ślimak, który wyszedł ze skorupki i usiadł na krzesełku i inne. Mój faworyt to pies (?) bez tułowia:)

 

Murmures au mur - tapeta do kolrowania The Mark on the wall

1b

1c

Murmures au mur - tapeta do kolrowania The Mark on the wall

 

On the road (projekt: Anouk Ricard)

Tu jest droga, po której możesz poruszać się ołówkiem czy kredką i dorysowywać kolejne elementy. Droga na wsi, a obok małe jeziorko z rybkami lub innymi zwierzątkami, które można narysować. Kwiaty i góry mają tu nosy, a samochody i domy uśmiechają się, wszystko żyje. Drzewo w okularach rządzi!

On the road - tapeta do kolrowania The Mark on the wall

2c 2d 2f 2g 2h
Picto-picoti-paysage (projekt: Jochen Gerner)

Surowe szkice naniesione na tapetę pozostawiają olbrzymie pole dla wyobraźni. Każdy szkic daje kilka możliwości wykończenia: np. 2 małe kółka mogą stać się czyimiś  oczami lub kołami samochodu.

Picto-picoti-paysage 3b 3c 3d 3e 3f
Sur le fil (projekt: Laurent Cilluffo)

Prosta linia może odzwierciedlać wiele różnych rzeczy, a kombinacja kilku linii stworzy charakterystyczne środowisko – co tylko sobie wymarzysz. Dziewczynka na huśtawce – rewelacja!

 

 Sur le fil 4b 4c

Fot. http://www.themarkonthewall.com/, oficjalny dystrybutor w Polsce: smlconcept.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...